+380 97 942 00 77 sales@mebleva.com

Як купити

Увага!

У зв'язку з широким асортиментом продукції (за розміром, кольором, і т.п.) більшість дверей виготовляється під замовлення. Зазвичай виконання замовлення та його доставка займає до 3х тижнів. У випадку, коли замовлення складається з дверей нестандартного розміру – терміни поставки можуть дещо відрізнятись.

Для уточнення наявності тієї чи іншої моделі дверей на складі – телефонуйте за одним із номерів відділу продажів, що вказані на сайті.


Вибір та покупка дверей не такий простий процес, як це може здатись на перший погляд. Дуже важливо бути обізнаним у тонкощах цього процесу, щоб не допустити помилок, виправлення яких може обійтись в істотну суму. Спеціально для Вас спеціалісти ТД «Двері Полісся» розробили два поетапні та прості способи покупки, що збережуть Ваш час та захистять від помилок.

Покупка та підбір дверей у зручному інтернет-магазині ТМ «Двері Полісся» - це дуже просто.
Інтуїтивна конструкція, адаптивність під більшість сучасних девайсів та швидкість роботи залишать лише позитивні враження від покупок на нашому сайті.

Від переходу на сайт до отримання замовлення Вас відділяє декілька простих дій:
  • Перегляньте каталог продукції і виберіть найбільш підходящі для Вас двері.
  • Зателефонуйте у відділ продажів ТД «Двері Полісся» (067 238 7606 або 095 615 6482) для уточнення всіх деталей та оформлення замовлення.
  • Оплатіть Ваше замовлення одним із перелічених способів.
  • Очікуйте прибуття Вашого замовлення.
    P.S. При виборі міжкімнатних дверей майте на увазі, що додатково до дверного полотна потрібно купувати коробку, лиштву та фурнітуру.

У разі виникнення складнощів або питань у процесі вибору дверей, менеджер ТД «Двері Полісся» супроводить Вас від самого початку формування замовлення і до моменту його оплати. Для цього Вам потрібно зателефонувати за одним із номерів відділу продажів вказаних на сайті.

Завітайте до одного з фірмових салонів ТМ «Двері Полісся» та особисто переконайтесь у відмінній якості нашої продукції.
Висококваліфіковані продавці-консультанти допоможуть Вам підібрати саме ті двері, які найбільше відповідають Вашим критеріям та потребам. Після того, як замовлення буде сформовано, продавець-консультант надасть Вам реквізити, за якими потрібно буде оплатити замовлення у відділенні будь-якого банку.