Наша історія
2019
Збільшення асортименту панельних продуктів. Шпоновані декоративні панелі, блокборди та панелі з сотовим наповненням були додані до переліку доступних товарів.
2018
FSC сертифікація.
Інвестиції у дільницю з виробництва пелет в результаті якої обсяги виробництва збільшились вдвічі.
Інвестиції у дільницю з виробництва пелет в результаті якої обсяги виробництва збільшились вдвічі.
2017
Реєстрація торгових марок "MEBLEVA" and "PelletsUA".
2014
Реєстрація торгової марки "Двері Полісся".
2011
Підприємство виходить на ринок альтернативної енергетики. Було встановлено та введено в експлуатацію лінію італійського виробництва для виготовлення твердого біопалива – пелет (високоякісних деревних паливних гранул) з відходів деревообробного виробництва.
2008
Протягом 2008-2014 років фабрика стає одним із основних постачальників шпонованих міжкімнатних дверей для таких компаній, як “Двері Білорусії” та “Нова Лінія”.
2007
У період з 2005 по 2010 рік було повністю модернізовано виробництво, встановлено більше 50 одиниць сучасного технологічного обладнання від провідних європейських виробників.
2006
Підприємство розпочинає виробництво шпонованих міжкімнатних дверей та започатковує власний бренд “Двері Полісся”.
2004
Були погашені всі боргові зобов’язання та відбулася повторна реорганізація підприємства, в результаті якої воно отримало сьогоднішню назву Приватне підприємство “Малинська меблева фабрика”.
2002
Володимира Науменка було призначено головою правління Колективного підприємства "Клен".
1990ті
Після здобуття Україною незалежності, підприємство було реорганізовано в Колективне підприємство “Клен". Фабрика, як і вся держава на той час, переживала занепад. Технічна та матеріальна база підприємства була знищена. В результаті цього, виробництво майже зупинилось і підприємство опинилось на межі банкрутства.
1969
Розпочалося будівництво нового виробничого корпусу, що дозволило значно збільшити виробничі потужності та асортимент продукції, який вже налічував більш ніж 20 різноманітних видів виробів. У виробництві було задіяно приблизно 200 одиниць верстатів та обладнання. В результаті, річний об’єм продажів досяг 5 млн. карбованців.
1963
Період з 1959 по 1963 рік був дуже продуктивним. Було механізовано більшість технологічних операцій та значно покращені умови праці. Більше того, на підприємстві вже працювало близько 350 осіб. Через значні об’єми виробництва та нестачу сировини, фабрика почала закуповувати круглий ліс з Закарпаття.
1958
Фабрика “Артіль” змінила свою назву на “Державна фабрика гнутих меблів”, а місячний об’єм виробництва гнутих стільців досяг 14000 одиниць.
1944
Почали поновлюватись роботи з випуску гнутих стільців.
1941
Під час Другої світової війни фабрика виготовляла дерев’яні ящики для патронів та снарядів.
1930ті
Асортимент продукції значно розширився. Підприємство виробляло такі види продукції, як: шафи, дивани, столи, гнуті крісла та стільці, матраци, лижі, рулі до автомобілів та багато іншого.
1928
Сталася велика пожежа. Фабрика практично повністю згоріла, проте була відновлена протягом року.
1922
Розпочато реконструкцію фабрики. В результаті значна частина виробничих процесів була механізована.
1918
Після утворення Союзу Радянських Соціалістичних Республік підприємство було націоналізовано. На підприємстві працювало 100 робітників.
1909
На виробництві було задіяно понад 70 працівників. Продукція фабрики реалізовувалась у Києві, Санкт-Петербурзі, Москві, Харкові та інших містах.
1905
Історія нашої фабрики почалася у 1905 році і на той час вона мала назву “Артіль”. Спочатку на підприємстві працювало близько 30 осіб, які виготовляли гнуті стільці з круглою царгою. На всіх етапах виробництва була задіяна ручна праця, за винятком механізованого процесу виготовлення царги. Щомісяця виготовлялось близько 2000 гнутих стільців.