+38 067 238 76 06 sales@mebleva.com

Доставка та оплата

Увага!

Замовляючи товари нашого інтернет-магазину з доставкою кур'єрською службою (Автолюкс, Delivery, т.д.), під час отримання замовлення обов'язково перевірте його комплектацію та зовнішній вигляд продукції.

У разі неповної комплектації або виявлення пошкоджень продукції, необхідно відмовитись від отримання замовлення та скласти акт (претензію). У випадку, якщо подібна ситуація все ж таки відбулась – обов'язково повідомте про це менеджера ТМ «Двері Полісся» за одним із наступних номерів телефону: (067) 238 76 06, (095) 615 64 82.

У зв'язку з бойовими діями у східній частині країни, доставка продукції до певних міст Луганської та Донецької областей неможлива або істотно затримується.

Способи оплати
Готівковий
Ви можете оплатити своє замовлення у нашому центральному офісі. Оплата проводиться виключно у національній валюті.
Безготівковий
Після оформлення замовлення, менеджер відправить на Ваш e-mail рахунок-фактуру, який Ви можете оплатити у касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої фірми. Для юридичних осіб пакет всіх необхідних документів надається разом з замовленням.
Способи доставки

«Автолюкс»
Доставка у відділення компанії «Автолюкс». Більш ніж 100 відділень по всій території України.

Самовивіз з фірмового салону
Висококваліфіковані водії доставлять Ваше замовлення цілісним і неушкодженим до одного з фірмових салонів ТМ «Двері Полісся».

Самовивіз з виробництва
Ваше замовлення може чекати на Вас за адресою нашого виробництва та центральному офісу.