+380 97 942 00 77 sales@mebleva.com

Приватне підприємство "Малинська меблева фабрика"

ПП "Малинська меблева фабрика" - це сімейна компанія, яка працює у деревообробній та меблевій галузях України більше 115 років (на міжнародному рівні більше 10 років). Ми підприємство повного (замкнутого) циклу переробки деревини з загальною площею виробничих приміщень у 10.000м², що означає, що сфера наших технологічних процесів охоплює всі технологічні операції від первинної обробки деревини (розпилу лісоматеріалів) до виробництва готової продукції (міжкімнатні двері, щитові і погонажні вироби та меблі під замовлення) і переробки відходів (виробництва гранульованого біопалива). Поєднуючи ефективну систему управління, власне виробництво повного циклу та величезний досвід деревообробки, ми здатні виробляти складну та якісну продукцію за доступними цінами. Більше того, фабрика сприяє відповідальному управлінню лісами, що підтверджено сертифікатом Лісової опікунської ради (FSC®, Сертифікат FSC-C143473). Купуючи FSC сертифіковані продукти Ви допомагаєте піклуватися про ліси по всьому світу.

Наша місія

Створювати та сприяти виробництву деревної продукції, що відрізняється своєю високою якістю та доступною ціною, вкладаючи нашу душу, цінний досвід, високоефективні технології та відповідальне ставлення до навколишнього середовища у процес виробництва.

Наші принципи

Якість Надійність Збалансованість Продуктивність Ефективність

Чим ми відрізняємось?

Клієнтоорієнтованість

Ми клієнтоорієнтована компанія. Завдяки власному виробництву із повним циклом, ефективній структурі управління та сучасному обладнанню, ми здатні задовольнити потреби найвимогливіших клієнтів.

Збалансованість

Для того, щоб зробити позитивний довгостроковий внесок, ми впроваджуємо ініціативи корпоративно-соціальної відповідальності. Ми використовуємо концепцію потрійного критерію (англ. Triple Bottom Line), щоб класифікувати та вдосконалити нашу діяльність.

Надійність

Довіра – це основа. Будуючи відносини з нашими партнерами, ми зосереджуємось на прямолінійній та прозорій концепції, а саме: клієнт повинен отримати саме те, що було замовлено, до необхідного місця у погоджені терміни.

Логотип - Малинська меблева фабрика
Постійні вдосконалення

Ніщо не ідеально. Тому ми застосовуємо на практиці концепцію LEAN Production та концепцію постійних покращень KAIZEN. Більше того, ми завжди сприяємо тісній комунікації з нашими партнерами для кращого розуміння та задоволення їх потреб.

Якість та ціна

Ефективність використання сировинних матеріалів складає майже 100%. Це можливо завдяки сучасному обладнанню та більш ніж віковому досвіду у деревообробній галузі, що забезпечує чіткий баланс доступної ціни та високої якості.

Оптимізована логістика

Вам не потрібно перейматися процесом доставки замовлених товарів, оскільки ми можемо їх відправити такими транспортними компаніями, як Нова Пошта та Делівері, або доставити товари нашим автотранспортом (обговорюється індивідуально).

Що ми пропонуємо?

Ми працюємо з наступними породами деревини:

Продукція з сосни - Малинська меблева фабрика
Сосна
Продукція з вільхи - Малинська меблева фабрика
Вільха
Продукція з берези - Малинська меблева фабрика
Береза
Продукція з бука - Малинська меблева фабрика
Бук

Нашим базовим продуктом є зрощений брус. Він завжди використовується для виробництва інших товарів із нашого портфоліо.

Інші продукти, такі як погонажні вироби, деталі меблів, панелі та міжкімнатні двері, можуть бути покриті натуральним шпоном дуба, пофарбовані та лаковані. Більше того, погонажні вироби та декоративні панелі можуть бути покриті попередньо фарбованим та лакованим папером.

Як результат, завдяки поєднанню високої гнучкості, продуктивності та якості, ми принципово відрізняємось від інших гравців деревообробного ринку України!

Продукція - Малинська меблева фабрика