+380 97 942 00 77 sales@mebleva.com

Виробництво

Виробництво

Продукція ТМ «Двері Полісся» виготовляється на власному підприємстві повного циклу переробки деревини ПП «Малинська меблева фабрика», що знаходиться у центрі Українського полісся у місті Малин (Житомирська область). До 2014 року підприємство було одним із основних постачальників дверей та їх комплектуючих таких мереж роздрібної торгівлі, як «Двері Білорусії» та «Нова Лінія».

Процес виробництва, на відміну від більшості деревообробних підприємств, розпочинається у лісі. Там наші фахівці заготовляють деревину, що вже досягнула відповідного віку. Більш того, бригади проводять санітарні рубки та чистку лісу для підтримки поліських лісів у чистоті.

Далі деревина доставляється на підприємство, а саме у лісопильний цех. Там проходить технологічний процес переробки круглого лісу на заготовку. Дільниця обладнана верстатами від Stefan Drozdowski – провідний виробник обладнання для первинної обробки деревини.

Наступний крок – це сушка заготовки у повністю автоматичних сушках з італійською системою керування. Дана технологічна операція критично важлива для виробництва високоякісного продукту, так як після сушіння деревина втрачає вологість, що зводить до нуля можливість деформації деревини та утворенням тріщин у нашій продукції під час її експлуатації.

Після, висушена заготовка переходить до цеху, де на оптимізаторі італійського виробництва Salvador видаляються всі дефекти деревини, що можуть понизити якість кінцевого продукту ТМ "Двері Полісся", а саме: сучки, тріщини і тому подібне. Далі щойно торцована заготовка проходить лінію зубчатого зрощування Spanevello, та у вигляді клеєного брусу фрезерується на чотирьохсторонньому верстаті.

Наступний етап – виготовлення деталей продукції у основній виробничій дільниці та їх шпонування. За допомогою високоточного німецького, іспанського та італійського обладнання виготовляються деталі, що мають ідеальний розмір і вже готові до фарбування. Але для зведення можливості виникнення виробничого браку до нуля, наші майстри попередньо збирають виріб і при необхідності вносять відповідні корективи.

Після того, як майстри зібрали готовий продукт та підтвердили відсутність будь-яких відхилень, деталі передаються до малярного цеху, де вони фарбуються та лакуються.

Так як було згадано раніше, ПП «Малинська меблева фабрика» - підприємство повного циклу переробки деревини. Це було досягнуто завдяки чіткій організації виробничого процесу та власній переробці відходів виробництва. Відходи без вмісту кори подаються до цеху, де вони перероблюються у біопаливо, а саме – пелети. Відповідно до сертифікату якості швейцарської лабораторії SGS, ПП «Малинська меблева фабрика» виробляє одні з найкращих пелет на Європейському ринку.

Проте, відходи, що погіршують якість пелет (з вмістом кори та піску) спалюються у власних котельнях для опалення виробничих цехів сумарною площею у 15000м² та сушки заготовки.

Обладнання ПП Малинська меблева фабрика