+380 97 942 00 77 sales@mebleva.com

Наші переваги

Якість та ціна

Першою та найбільшою перевагою нашої компанії є якість продукції, що ми пропонуємо нашому покупцеві. Ми витрачали найважливіший ресурс, що має людинство – час. Роки знадобились для того, щоб пізнати всі тонкості виробництва міжкімнатних дверей та шпонованої продукції. Але наполегливість та витрачені сили дають всій результат. Наш досвід та навички, у поєднанні з якісними сировинними матеріалами дають нам змогу задовільнити потреби та побажання навіть найпримхливішого покупця та гарантувати довговічність товару.

Ми розуміємо що, у часи складної економічної ситуації дуже важливо тримати на контролі витрати коштів. Тому ми намагаємось тримати ціни на нашу продукцію якомога нижче, не погіршуючи при цьому якість. Як результат, ціни на нашу продукцію нижчі ринкової, в той час як якість на найвищому рівні.

Мережа фірмових салонів та експорт

Відвідайте один з фірмових салонів ТМ «Двері Полісся», де Вас професійно проконсультують наші менеджери і допоможуть підібрати двері та іншу продукцію саме під стиль вашої оселі.

Значна частина продукції, що виготовляються на нашому виробництві, експортується до країн ЄС, а саме до Нідерландів, Чехії, Румунії та Угорщини. Широкий асортимент продукції, висока якість та доступна ціна зарекомендували нас як надійного партнера та виробника.

Власне виробництво

Продукція ТМ «Двері Полісся» виготовляється на власному підприємстві повного циклу переробки деревини ПП «Малинська меблева фабрика», що функціонує з далекого 1905 року. Фабрика знаходиться у центрі Українського полісся у місті Малин (Житомирська область). До 2014 року підприємство було одним із основних постачальників дверей та їх комплектуючих таких мереж роздрібної торгівлі, як «Двері Білорусії» та «Нова Лінія».

Виробничі потужності, загальною площею у 15000 м², обладнані сучасним деревообробним обладнанням виробництва таких країн, як Італія, Німеччина, Польща та Іспанія. Працівники підприємства – його основний ресурс. Їх унікальні навички та професіоналізм дозволяють максимізувати виробничі потужності, що відображається у швидкому виготовленні замовлень та якості продукції.

Переробка відходів

З моменту першого розпилу деревини до моменту, коли вона перетвориться на кінцевий продукт, приблизно половина всієї обробленої деревини являє собою відходи виробництва, такі як обрізки, стружка, тирса, і т. д.

Відходи, що не містять у своєму складі піску та залишків кори використовуються для виробництва біопалива – пелет. Всі інші відходи, що не прийнятні для виробництва пелет, спалюються у власній котельні для обігріву виробничих площ та сушки заготовки.

Ми пишаємось тим, що вносимо свій вклад у розвиток альтернативної енергетики в Україні та зміцнюємо енергетичну незалежність нашої держави.