+38 041 335 35 43 office@mebleva.com

Про нас

Працівники

Історія нашої фабрики почалася у 1905 році і на той час вона мала назву “Артіль”. Спочатку на підприємстві працювало близько 30 осіб, які виготовляли гнуті стільці з круглою царгою. На всіх етапах виробництва була задіяна ручна праця, за винятком механізованого процесу виготовлення царги. Щомісяця виготовлялось близько 2000 гнутих стільців.

У 1909 році на виробництві вже було задіяно понад 70 працівників. Продукція фабрики реалізовувалась у Києві, Санкт-Петербурзі, Москві, Харкові та інших містах.

Після утворення Союзу Радянських Соціалістичних Республік підприємство було націоналізовано. На початку 1918 року фабрика налічувала 100 робітників. У 1922 році розпочалася реконструкція підприємства, в результаті якої значна частина технологічних операцій була механізована.

1928 року сталася велика пожежа, і фабрика практично повністю згоріла, але була відновлена протягом року.

У період з 1930 по 1940 рік, асортимент продукції значно розширився. Підприємство виробляло такі види продукції, як: шафи, дивани, столи, гнуті крісла та стільці, матраци, лижі, рулі до автомобілів та багато іншого.

Під час Другої світової війни фабрика виготовляла дерев’яні ящики для патронів та снарядів. Проте, вже у 1944 році почали поновлюватись роботи з випуску гнутих стільців.

Фабрика “Артіль” змінила свою назву на “Державна фабрика гнутих меблів” у 1958 році, а місячний об’єм виробництва гнутих стільців досяг 14000 одиниць.

Період з 1959 по 1963 рік був дуже продуктивним. Було механізовано більшість технологічних операцій та значно покращені умови праці. Більше того, на підприємстві вже працювало близько 350 осіб. Через значні об’єми виробництва та нестачу сировини, фабрика почала закуповувати круглий ліс з Закарпаття.

Будівництво нового корпусу ПП Малинська меблева фабрика - 1969 рік

1969 року розпочалося будівництво нового виробничого корпусу, що дозволило значно збільшити виробничі потужності та асортимент продукції, який вже налічував більш ніж 20 різноманітних видів виробів. У виробництві було задіяно приблизно 200 одиниць верстатів та обладнання. В результаті, річний об’єм продажів досяг 5 млн. карбованців.

Після здобуття Україною незалежності, підприємство було реорганізовано в Колективне підприємство “Клен”. У 90-ті роки, фабрика, як і вся держава на той час, переживала занепад, в результаті чого виробництво майже зупинилось, і підприємство опинилось на межі банкрутства.

2002 року головою правління було обрано Науменка Володимира Олександровича. До 2004 року були погашені всі боргові зобов’язання та відбулася повторна реорганізація підприємства, в результаті якої воно отримало сьогоднішню назву Приватне підприємство “Малинська меблева фабрика”.

У період з 2005 по 2010 рік було повністю модернізовано виробництво, встановлено більше 50 одиниць сучасного технологічного обладнання від кращих європейських виробників. Завдяки цьому, з 2006 року підприємство розпочинає виробництво шпонованих міжкімнатних дверей та започатковує власний бренд “Двері Полісся”. Протягом 2008-2014 років фабрика стає одним із основних постачальників шпонованих міжкімнатних дверей для таких компаній, як “Двері Білорусії” та “Нова Лінія”.

2011 року підприємство виходить на ринок альтернативної енергетики. Було встановлено та введено в експлуатацію лінію італійського виробництва для виготовлення твердого біопалива – пелет (високоякісних деревних паливних гранул) з відходів деревообробного виробництва.

У 2018 році ПП “Малинська меблева фабрика” провела модернізацію дільниці з виробництва пелет, збільшивши обсяги їх виробництва у двічі.

Цього ж року, компанія відкрила власне представництво у Нідерландах, що дозволило отримати прямий доступ до європейських ринків.