|
Правила встановлення

   Монтаж міжкімнатних дверей кропіткий і відповідальний процес. Приступити до його виконання можна тільки після закінчення всіх будівельних і ремонтно - оздоблювальних робіт, а також остаточного висихання всіх будівельних матеріалів в т.ч. поклеєних шпалер.
   Для проведення монтажу необхідний слідуючий набір інструментів і пристосувань:
1. Шуруповерт або викрутка;
2. Інструмент для кутової підрізки: ручна пилка з дрібним зубом і стусло, або станок з пилою з твердосплавними зубами;
3. Ручний фрезер або гостро відточена стамеска;
4. Дерев'яні бруски для розпорок і клинків;
5. Відвіс або рівень;
6. Кутник з лінійкою;
7. Монтажна піна;
8. Монтажні анкера та пробки — заглушки.

1. Зборка дверної коробки
   Зарізати горизонтальну перемичку коробки під кутом 45 град, по розміру, який більше за ширину полотна на 6-7мм, для дотримання зазорів 3-3,5мм, на сторону. Вертикальну стійку коробки зарізати таким же чином на 10-15мм більше, для дотримання зазору над рівнем підлоги, в разі встановлення дверного блоку без порогу. Для блоку з порогом дотримуємося розмір зазору 3-3,5мм.
   Кутові з'єднання коробки кріпимо за допомогою саморізів, або конформатів на рівній плоскій поверхні, виключаючи при цьому перекос і зміщення стійок. При запланованому встановленню розширювача кріпимо його в монтажний паз коробки за допомогою саморізів, або гвіздків.

2. Установка петель і ручок
Дверні петлі мають багато різновидностей, в зв'язку з цим, потрібно визначитись, які петлі потрібно вибрати (ліві, праві, універсальні і т.д.).
Вибираємо потрібні петлі, робимо розмітку і зарізку на відстані по 200мм від верху і низу полотна до початку петлі. Глибина зарізки дорівнює товщині петлі.
Для ручки або замка зарізку робимо на 900-1000мм від нижнього краю деревного полотна.

3. Установка дверного блоку
   Підготовлену коробку вставляємо в стінний отвір і ретельно перевіряємо вертикальне і горизонтальне її положення за допомогою рівня або відвісу. Якщо відмічені відхилення, коректуємо.
   Розклинюємо коробку, заздалегіть підготовленими клинками. Навісивши дверне полотно, потрібно виконати точне регулювання зазорів між коробкою та полотном. Всі зазори повинні бути абсолютно однаковими. Вертикальні стійки коробки закріпити анкерними болтами. В середині коробки ставимо розпірки-бруски на розмір ширини дверного полотна плюс вибраний зазор, для запобігання деформації стійки коробки під час заповнення зазору між стіною та коробкою монтажною піною. Заповнити зазори між стіною та коробкою монтажною піною. Після цього обрізати залишки піни і закріпить лиштву, попередньо зарізавши її під кутом 45 градусів.